Hoşgeldin, Ziyaretçi! [ Giriş Yap

 

Papaz Büyüsü

  • Listelenen: 24 Mayıs 2019 07:55
  • Bitiş tarihi: Bu ilanın süresi sona erdi

Tanıtım:

Bu makaleyi papazın büyüsü hakkında detaylı bilgi için hazırladık. İnsanların medyum isteğini kontrol edebilseydin ne yapardın? Bir kez düşünmüşseniz, sorunsuz bir şekilde yapmak için uygulayabileceğiniz büyüleri bekliyor olacaksınız.

Papazın büyüsü, bu alandaki uzmanlar tarafından uygulanmalıdır. İnsanlığın yaratılmasından bu yana insanlığın büyük çoğunluğunun yanında bulunan büyü bilimi sihrinin yaratılmasından bu yana, çaresiz, adaletsiz ve adaletsiz insanları uyarmak için Kara Büyü dediğimizden daha etkilidir. Adaletsizlik ve adaletsizlik karşısında, aynı kötülükleri yapmamak. ve zaman zaman sırlı şekli ile şekli.

Papazın büyüsü gibi etkili ve kalıcı büyüler, adından da anlaşılacağı gibi, yalnızca Mustafa Hoca gibi etkilidir. Bu sihir stilinin en etkili, en hızlı ve en güçlü şekli, Papaz Büyüsü olarak bildiğimiz sihirdir.

Öyleyse, Papaz Büyüsünün sırları nelerdir? Rahip Büyüsü, fiziksel olarak etkilenmeyecek olan kişilerin fiziksel ve psikolojik etkisi altında olmadığında fiziksel olarak düşünülmeyen ve etkilenecek olan kişinin fiziksel ve psikolojik etkisi altında olmadığında güçlü bir büyüdür. daha fazla düşünmek istemiyorum. Büyüleri net ve bulanık görürsek, papazın büyüsü bulanık olarak tanımlayabileceğimiz sihir kategorisine girer. Bu açıdan bakıldığında bile, Psişik Mustafa Hoca gibi Priest’in Büyüsünde etki ve açıkça görülme yeteneği, vakıf ve sır olan insanlar tarafından yapılacak en doğru ve en iyisidir.

Papazların Yaptığı Büyü, bir insanın iradesini iyi veya kötü amaçlı amaçlarla kontrol etmek için kullanılan sihir türlerine verilen addır. Yoğun etkisi ve etkili yapısıyla, ayrılma gücüne, kısıtlamanın büyüsüne, büyüyü eski haline getirme büyüsüne ve bu tarzda büyülerin eşdeğerine ulaşabileceksiniz. Yapımın amacı ve yapım şekli, diğer büyülerden ayrılmış, fakat büyülerde değil; Tam olarak kara büyü olarak adlandırılamayan bir büyü konumunda olan rahiplerin sihri, rahiplerin yaptığı için adını almadı.

Etiket yok

281 total views, 2 today

  

Listing ID: 2055ce77842963c9

Report problem

Processing your request, Please wait....

3 cevap yazıldı: “Papaz Büyüsü”

  1. Mustafa ATEŞ hocam bu konuda işinin ehli birisi bunu işlem yaptırmadan önce tereddüt yaşadım ama iyiki hocamı tanımışım onunla çalışma imkanı bulabilmişim. Sağolsun tüm dert ve sıkıntılarıma bir çözüm yolu buldu çok teşekkürler hocam.

  2. Bende papaz büyüsü konusunda başarılı buldum Mustafa ATEŞ hocayı farklı işlemler yaptıran arkadaşlar gibi bende memnuniyetimi belirtmek istedim. Çalışılması gereken bir medyum olduğunu düşünüyorum.En azından dolandırıcı değil insanların sorunlarına çözüm buluyor adama helal olsun aldığı parayıda fazlasıyla hakediyor bence.

  3. Mustafa ATEŞ hocam ile papaz büyüsü konusunda anlaşma yaparak çalışmaya başladık bu süreç tamamen başlaması bitmesi etkisini görmek vs. tam 10gün sürmüştür. Bu süre zarfında hocam sağolsun tüm aklıma takılan sorularımı cevaplayarak beni memnun etmiştir. Çalışacak arkadaşlara tavsiye ederim…

Cevap Yaz