Hoşgeldin, Ziyaretçi! [ Giriş Yap

 

Ölüm Büyüsü Ne İşe Yarar Nasıl Bozulur?

  • Listelenen: 2 Ağustos 2019 14:20
  • Bitiş tarihi: 72 Gün, 5 Saat

Tanıtım:

Ölüm büyüsü aslında büyüler arasında en çok duyulan ve ürkütücü büyüler arasında yer almaktadır. Gerçekte ölüm büyüsü var mı, yaptıran var mı, nasıl bozulur gibi büyü konusunda pek çok soru aslında gelmektedir. Ölüm büyüsü en tehlikeli olan büyüler arasında yer almakta olup, oldukça tesirlidir. Aslında bu büyüyü yapan da yaptıran da cinayet ile aynı işlemi yapmış olur. Can almak Allah’a mahsus olup, bunu her dini kitap belirtmektedir. Ölüm büyüsü, kara büyüler arasında yer aldığı gibi bu büyüye maruz kalmış kimse de oldukça tehlike altında olmaktadır. Ölüm büyüleri tek şekilde gerçekleşmez. Birçok şekilde yapılmakta olup, oldukça etkili olduğu gibi hemen de işlevini göstermeye başlar.

Ölüm Büyüsü Neden Yapılır?

Ölüm büyüsü yapan kişiler, ya da yaptıran kişiler genellikle karşısında ki kişiye karşı oldukça fazla kin ve nefret beslemiş olup, ondan intikam da almak istemektedir. Genellikle ölüm büyüleri iş ve ticaret hayatında sıklıkla kullanıldığı bilinmektedir. Örneğin ticari bir yaşamda kişiler rakip olarak gördüğü kişiyi ortadan kaldırmak ve ondan kurtulmak için büyü yapması mümkündür. Ölüm büyüsü aynı zaman da akrabalar arasında da sık sık yaptırıldığı gözlemlenmektedir. Ölüm büyüsü yapmakkesinlikle ne olursa olsun açıklaması yapılacak bir durum değildir. Bu oldukça günah olup, Allah katında da affı bulunmamaktadır. Peki, ölüm büyüsüne maruz kalan bir kimse bu büyüden nasıl kurtulur?

Ölüm Büyüsü Nasıl Bozulur?

Ölüm büyüsü yapılmış olan kişi sıkıntı, stres, çevresinden uzaklaşma, kötü kabuslar görmekte olup, aynı zaman da sebepsiz yere halsizlik, vücudunun belli başlı bölgelerinde sebepsiz ani ağrılar, günden güne zayıflama gibi belirtiler gözlemlenmektedir. Ölüm büyüleri çeşitleri genellikle mumla ve sabunla yapıldığı bilinmektedir. Ölüm büyüsü bozma ise mümkün bir durum olup, böyle belirtileriniz var ise büyü bozan medyumlar ile iletişime geçmelisiniz. Biz büyü bozma, büyü yapma gibi işlemler yapmamakta olup, sadece sizleri büyüden korumak amacı ile vefk, celb, tılsım gibi dualardan oluşan işlemleri yapmaktayız. Bunlar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Etiket yok

16 total views, 2 today

  

Listing ID: 7975d441b973588e

Report problem

Processing your request, Please wait....

Cevap Yaz