Hoşgeldin, Ziyaretçi! [ Giriş Yap

 

Kaşık Büyüsü Nedir Nasıl Uygulanır

  • Listelenen: 24 Temmuz 2019 23:40
  • Bitiş tarihi: Bu ilanın süresi sona erdi

Tanıtım:

Kaşık büyüsü çok uzun zamandır yapılan ve en etkili büyülerden birisi olarak kabul edilen bir büyü uygulamasıdır. 10-15 gün gibi kısa sayılabilecek süreler içinde tesirini gösteren bu büyü; evlileri ya da sevgilileri birbirine bağlamak için kullanılabilir. Aynı isimle anılan bir diğer versiyonu ise yine evlilerin ve çiftlerin arasını bozmak, ayırmak amacıyla yapılabilmektedir. Dolayısıyla çok basit şekilde yapıldığı düşünülen bu büyünün istenmeyen sonuçlara yol açtığı görülebilir. Büyü sonucunda istemediğiniz sonuçların ortaya çıktığını görmek istemiyorsanız, bu konuda ve gizli ilimler konusunda uzman, büyü uygulamaları konusunda deneyimli bir medyumdan yardım almalısınız.

Büyünün yapılış şekli ise oldukça kolay bir işlem olarak kabul edilebilir. Tahta ya da demir kaşıklar kullanılarak yapılan büyü, büyünün etkilemesi istenen kişilerin isimlerinin yazılması, kaşıkların bağlanması ve gömülmesi şeklinde yapılmaktadır. Ama basit bir şekilde anlattığımız büyü aslında daha karışık işlemlerin söz konusu olduğu bir uygulamadır. Kaşıkların bağlanacağı malzemenin uygun biçimde seçilmesi, kaşıkların yönünün, gömülme zamanlarının ve gömülecekleri yerlerin hesaplanması, kaşığa yazılan kişi isimlerinin ve anne isimlerinin ebced hesabına uygun biçimde tespit edilmesi ve kaşıklara yazılması gerekir. Dolayısıyla amatör kişiler tarafından etraftan duyulan bilgiler kullanılarak yapılmaya çalışılan kaşık büyüsü, zararlı ve istenmeyen sonuçların ortaya çıkmasına neden olabilir. Bu durumlardan kaçınmak isteyen kişilerin uzman bir medyumdan yardım almaları gerekir.

Eşi Bağlamak İçin Kaşık Büyüsü

Bu büyü eşi bağlamak amacıyla yapıldığında ayrılan ya da evlilikten soğuyan kişi rüyalarında eşini görmeye, mutlu anılarını hatırlamaya ve evlilik konusundaki fikirlerini değiştirmeye başlar.

Sonuçta eşiyle tekrar iletişim kurmaya çalışır, her yönden onu takip etmeye ve sürekli onu düşünmeye başlar. Tabi bu sonuçlara ulaşmak için uygulamanın doğru şekilde yapılmış olması gerekir. Her şey doğru yapılsa bile kaşıkların 1 metre farkla başka bir yere gömülmesi sevdiğiniz kişinin sizden daha da uzaklaşmasına ya da daha farklı etkiler görünmesine yol açabilir.

Karı Kocayı Ayırmak için Kaşık Büyüsü

Sorumluluklarına katlanmaya razı olan kişiler için eşleri ayırmak amacıyla da yapılabilen kaşık büyüsü, çok kısa zamanda hedeflenen sonuca ulaşılmasını sağlayan bir büyüdür.

Bu büyüden etkilenen eşler arasında sık sık kavga yaşanmaya başlar, birbirlerinden uzaklaştıkları ve soğudukları görülür. Büyü doğru yapılmışsa ve çok önemli başka etkenler devreye girmezse, çiftin anlaşmazlıkları en üst seviyeye oluşur ve büyünün hedefi olan kişiler birbirlerinden ayrılırlar.

Sevgilileri Ayırmak için Kaşık Büyüsü

Eşleri ayırmak amacıyla yapılan kaşık büyüsü, sevgilileri ayırmak amacıyla da yapılabilir.

Bu büyü yapılan sevgililerde görülecek etkiler eşlerde görülen etkilerin aynısıdır. Yani birbirlerinden soğurlar, anlaşmazlıklar yaşarlar, kavga ederler ve sonuçta ayrılırlar.

Sevgiliyi Bağlamak için Kaşık Büyüsü

Sevgiliyi bağlamak için yapılan kaşık büyüsü, eşi bağlamak için yapılan büyü ile aynı etkilerin görülmesini sağlayacaktır. Yani büyü yapılan kişi ya da (3. bir şahıs büyüyü yaptırmışsa) her iki sevgili rüyalarında sevgilisini görür, onunla yaşadığı mutlu anları hatırlar, iletişimleri kesilmişse onunla iletişime geçmeye çalışır, sürekli onu takip eder ve onu düşünür. Sonuçta iki taraf bir araya gelir ve kopması çok zor olan bağlarla birbirlerine bağlanırlar.

Daha önce yaptığımız uyarıyı tekrarlamakta fayda var. Çiftleri ayırmak ya da bağlamak amacıyla yapılabilen bu büyü, uzman bir medyum tarafından yapılmadığında istenmeyen ters etkilerin ortaya çıkmasına neden olabilir. Dolayısıyla her iki amaçla da bu büyüyü yaptırmak isteyen kişilerin işin uzmanı; gizli ilimler, İslami uygulamalar ve arkaik büyüler konusunda tecrübeli bir medyumdan yardım almaları gerekir.

Etiket yok

109 total views, 2 today

  

Listing ID: 3295d38c200c1452

Report problem

Processing your request, Please wait....

Cevap Yaz