Hoşgeldin, Ziyaretçi! [ Giriş Yap

 

Kabala Aşk büyüsü Nedir?

  • Listelenen: 18 Mayıs 2019 04:31
  • Bitiş tarihi: Bu ilanın süresi sona erdi

Tanıtım:

Merhaba kardeşlerim, hepimiz isminin ne anlama geldiğini bilmediğimiz ne kadar büyü çeşidi varsa merakla ne anlama geldiğini öğrenmek istiyoruzdur. Kabala “ALMAK” anlamına gelmektedir bir türlü evrendeki gerçekleri ortaya çıkartmaktır. Gerçek hayatta yaşamak nedir nasıl olur neler istediklerimizi bilen tamamen doğal olarak zemin hazırlayan standart bir hayatın tam aksine bir yaşam felsefesidir.

Kabala bir insanın hayatında eksik olanları açığa çıkartmamıza yardımcı olmaktadır. Eksikliği kısa sürede giderebilmek için çeşitli yollar sunan eski yaşam anılarından biridir. Kabala yaşam felsefesi ile uygulanmakta olan büyü çeşitlerinde çok iyi sonuçlar elde edilmektedir ve bu yapılan işlemler kesinlikle çözülememektedir bu konuda oldukça güçlü bir büyü çeşidir. Kabala’nın genel anlamını hatırlayalım “ALMAK” olduğundan dolayı bu yapılan işlemler mutlaka başarıya ulaşacaktır.

Kabala Aşk büyüsü yaptırmak isteyenin gönlünü doldurmak veya gönlünü almak amacıyla uygulanmaktadır. Yani kısaca sevmek veya sevilmek isteyen herkesin bu işlemi yaptırabileceğini memnuniyetle söyleyebiliriz. Evlilik hayali kuranlar veya evli çiftlere bu işlem tam olarak uygun durumda hazırlanıp yapılmaktadır.

Etiket yok

224 total views, 2 today

  

Listing ID: 5435cdf5a7de3efc

Report problem

Processing your request, Please wait....

Cevap Yaz