Hoşgeldin, Ziyaretçi! [ Giriş Yap

 

Gideni Geri Getirme Büyüsü

  • Listelenen: 25 Mayıs 2019 04:41
  • Bitiş tarihi: Bu ilanın süresi sona erdi

Tanıtım:

Tılsımların çoğu en fazla ateş getirici ve havadaki uygulamaları kullandı. Gideni geri getirme Toprak elementli uygulamalarda mevcuttur. Çıkarma çağı faydalıdır. Çıkarma çağrısının bir kısmı yürek ve akılla sevişmeye getirilir, ancak bazıları getirme yolundan geçer.

Bedeni bir zorlama olarak ele alırken, kalbi akla sevgi ve sevgiyle getirme imkanı sağlar. Hava veya ateş harflerini kullanmak tılsımdaki etkiyi artırabilir. Diğer tılsımlarda da medyum belirtildiği gibi, insanlar sihirli cinler gibi etkilere sahiplerse, önce temizlenmeleri gerekir. İnsanlar temizlenmezse, iki ayrı ve zıt etki olabilir, böylece insanlar gelgit yaşayabilir.

Çizgili veya çizgisiz olabilirler. Nakliye yanması, rüzgâra dökülen şap gibi şekiller ile uygulanabilir. Vücuda yakma, yayma, giyinme veya binme gibi şekillerde taşıma uygulanabilir. Kağıda bakır, demire demire, gümüşe cilde ve diğer birçok nesneye yazılabilir. Yapım aşamasında tütsü kullanılabilir. Dikkatli olmak gerekiyor çünkü tılsımlı anlatılarda açıkladığımız gibi inançtan yapılabilirler.

Etiket yok

403 total views, 1 today

  

Listing ID: 5705ce89cbf7565b

Report problem

Processing your request, Please wait....

4 cevap yazıldı: “Gideni Geri Getirme Büyüsü”

  1. BENDE HERKESE ŞİDDETLE VE SAMİMİ OLARAK MUSTAFA HOCAMI ÖNERİRİM.HIZLI VE ETKİLİ SONUÇ ALMAK İSTİYORSANIZ ÖZELİKLE GİDENİ GERİ GETİRME BÜYÜSÜ YAPTIRIN.FARKLI BÜYÜLERDE YAPIYOR MUSTAFA HOCA.AMA GİDENİ GERİ GETİRME BÜYÜSÜ SÜPER BİR BÜYÜ.BİRAZDA MALİYETLİ.BEN YAŞADIĞIM GELİŞMELERİ GÖRÜNCE VERDİĞİM PARAYA DEĞDİGİNİ DÜŞÜNÜYORUM.

  2. Merhaba arkadaşlar Mustafa ATEŞ hocaya ben gideni geri getirme büyüsü yaptırdım. bende tuttu yani heralde birazda insanın yıldızıyla alakalı galiba yada yaşadığı sorunla ilgili yapılıp yapılmamasına göre karar veriliyor ben aldığım sonuçdan memnun kaldım inşallah yaptırmak isteyen herkesde iyi sonuçlar alır.

  3. Çok Acı çekiyordum eşim beni ve 2 çocuğumuzu bırakıp gitmişti inanın çok kötü duruma düşmüştük artık bizimle hiç bir ilgisi yoktu. Birgün internette dolaşırken mustafa ateş hocam ile tanıştık ve kendisinle çalışmaya başladık kısa bir süre içerisinde eşim eve geri döndü ve şuanda çok mutlu aynı eski günlerdeki gibi hep beraberiz sağol hocam çok ama çok teşekkürlerrr

  4. MUSTAFA ATEŞ HOCAYI DAHA ÖNCEDEN EŞİMİN ÜZERİNDEKİ YAPILI OLAN AYIRMA BÜYÜSÜNÜ BOZMASI İÇİN RAHATSIZ ETMİŞTİM. ŞİMDİDE BAĞLAMA BÜYÜSÜ YAPTIRICAM ÇOK MEMNUN KALDIM TEŞEKKÜRLER HOCAM ÇOK SAĞOLUN..

Cevap Yaz