Hoşgeldin, Ziyaretçi! [ Giriş Yap

 

Domuz Yağı Büyüsü Nasıl Uygulanır

  • Listelenen: 28 Temmuz 2019 22:51
  • Bitiş tarihi: Bu ilanın süresi sona erdi

Tanıtım:

Doğasında bir hayvan yağının olduğu bu büyü çeşidi biraz farklı şekilde yapılmaktadır. Domuz Yağı büyüsü(kara büyü) kötü nedenlere sebep olabilecek en riskli büyülerden birtanesidir. Bu nedenler, kötü amaçlar için yapılan bu büyüyü çok etkili ve kesin sonuçlar veren bir büyü haline getirmektedir.

İslam dininde yasaklı bir hayvan olan domuzun yağı kullanılarak yapılan bu büyü, sadece olumsuz sonuçlara ulaşmak için yapıldığından kullanılması tavsiye edilmeyen bir büyüdür. İslam dininde ismi özellikle belirtilerek haram kılınan domuzdan elde edilen yağ, şeytani cinlere cazibe noktası oluşturduğu kabul edilen bir malzemedir. Dolayısıyla bu büyünün yapılması bir tarafa dursun, domuz yağının yaşam alanlarında bile bulundurulmaması tavsiye edilmektedir.

Domuz yağı büyüsündenetkilendiğinizi ise ilişkilerinizin ya da düzeninizin hızlı bir şekilde bozulmaya başlamasından anlayabilirsiniz. Böyle durumlarda eşyalarda, kıyafetlerde, eşiklerde, kapı girişlerinde, ev girişinde ya da içinde görülen lekelerden şüphe etmek gerekir. Çünkü bu büyü domuz yağı ve domuz yağını cazibe merkezi olarak gören şeytani cinlerin görevlendirilmesiyle, büyü yapılan kişinin eşyalarına, evine vb. domuz yağı bulaştırılmasıyla yapılır. Cinler görevlendirildiğinde leke ortadan kaybolsa bile cinler kötü etkilerini sürdürmeye devam ederler. Yani domuz yağı lekesini ortadan kaldırmak büyüyü bozmaya yetmez, uzman bir medyumdan yardım almak gerekir.

Domuz Yağı Büyüsü Nasıl Bozulur?

Kara büyü grubunda bulunan bu büyü şeytani olarak nitelendirilen cinler görevlendirilerek yapılmaktadır. Büyü yapılır ve görevlendirilen cinlerde cazibe etkisi gösteren domuz yağı büyü yapılan kişinin eşyalarına ya da evine bulaştırılır, sürülür.

Bazı kişiler domuz yağı lekesinin temizlenmesi ile büyünün bozulacağını düşünme hatasına düşerler. Oysa leke temizlense bile görevlendirilen cinler şeytani etkilerini sürdürürler. Büyüyü bozmak için diğer büyüleri bozmak için de kullanılan Esma-ül Hüsna, ayetler ve dualardan yardım almak gerekir. Ama bu da yeterli değildir. Büyü yapılırken görevlendirilen cinlerin görevlerinden uzaklaştırılmaları ya da yok edilmeleri gerekir. Aksi halde bir süre sonra büyü yapılan kişiye tekrar yanaşırlar ve kötü etkilerini göstermeye devam ederler. Domuz yağı büyüsüile görevlendirilen cinlerin görevden uzaklaştırılmaları veya yok edilmeleri ise belli konular hakkında uzman olmayı ve bilgi olmaktan işlemleri kısa sürede tamamlayabilirsiniz.

Etiket yok

136 total views, 1 today

  

Listing ID: 4605d3dfc701f3c2

Report problem

Processing your request, Please wait....

Cevap Yaz